Вигідні авіа перельоти. Популярність літаків, як основного виду транспорту для перельоту

Американські мандрівники продовжують підніматися в небо в рекордних кількостях.

Відповідно до щорічного звіту «Авіакомпанії для Америки», у 2017 році 48% мандрівників в США літали на авіалініях, а в цілому 88% респондентів взяли комерційний рейс за своє життя.

У 2017 році майже кожна вікова група і рівень доходів домогосподарств повідомили, що здійснювали більше поїздок, особливо мандрівники, які заробляють від 75 000 до 99 999 доларів США, які в середньому здійснювали 5,1 поїздки в 2017 році, що вище середнього показника в 3, 4 поїздки в 2016 році.

Що стосується тих, хто літав у 2017 році, 71 відсоток всіх поїздок було здійснено з особистих причин, що більше в порівнянні з 2016 і 2015 роками. Мандрівники вважають, що поліпшення економіки і збільшення доступності недорогих варіантів авіаквитків для стрибка. Якщо ви збираєтеся вилітати з України в будь-яку точку на земній мапі, то вигідно і швидко квитки на Авіа проїзд купити ви можете через сайт avia.proizd.ua.

«Авіакомпанії продовжують адаптуватися до високочутливої ​​американській публіці, гарантуючи, що пасажири всіх рівнів доходу можуть вибирати послуги і цінові категорії, відповідні їх індивідуальним потребам, роблячи авіаперевезення доступними і доступними для всіх», — віце-президент Airlines for America Джон геймлей сказав в заяві. «Авіакомпанії роблять все можливе, щоб поліпшити враження від польотів — починаючи з різних тарифів, що підходять для будь-якого бюджету, і закінчуючи розвагами в польоті, пропозиціями для гурманів і досягненнями в області технологій, як на землі, так і в повітрі, — вони знаходять відгук у клієнтів і провідних більше американців, які подорожують частіше по повітрю «.

Один аспект повітряної подорожі, який не збільшився в 2017 році? Задоволення. У той час як 81 відсоток мандрівників повідомили, що вони задоволені своїм загальним досвідом авіаперевезень, цей показник знизився в порівнянні з показником 2016 року. Один відсоток респондентів був дуже незадоволений, а чотири відсотки були кілька незадоволені.

Для тих, хто зареєструвався в програмі Trusted Traveller, такий як TSA PreCheck або Global Entry, 86 відсотків повідомили про задоволеність своїм загальним досвідом, включаючи 49 відсотків, які були дуже задоволені.

Конкуренція між авіакомпаніями допомогла зберегти ціни доступними: 76 відсотків опитаних вважають, що галузь авіаперевезень є такий же або більш конкурентоспроможною, ніж п’ять років тому.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *